Legendární Royal nově i bez lepku

Tisková zpráva McDonald´s, která potěší bezlepkáře.

Skočit si na rychlý oběd, nebo si naopak vychutnat večeři s přáteli? Pro celiaky a fanoušky bezlepkových jídel mnohdy nelehký úkol podobný honbě za pokladem. Nově mohou bez obav navštěvovat i restaurace McDonald’s a vychutnat si i tamní burgery. Bezlepkovou variantu Royal burgeru začne řetězec nabízet od 18. dubna 2017.

Restaurace tzv. nové generace budou od poloviny dubna nabízet i bezlepkovou variantu ikonického „čtvrtlibráku“ u nás známého jako Royal. Velký plátek grilovaného 100% hovězího masa v oblíbené kombinaci se dvěma plátky sýra, cibulí, okurkou a kečupem si můžete do bezlepkové žemle navolit u samoobslužného kiosku anebo objednat u obsluhy u kasy.

„Snažíme se vyhovět přáním našich zákazníků a posouvat nabídku stále dále. Díky rozvoji našich restaurací se nám podařilo zařadit do menu i bezlepkové žemle Royal burgeru. Zákazníci s bezlepkovou dietou tak mohou kromě hranolek, salátů, zmrzliny, nebo shaků poprvé ochutnat i naše burgery,“ dodává Ivo Lamich, manažer kvality a nákupu McDonald´s ČR a SR.

Slavný Royal burger se 100% hovězím masem se bude i v bezlepkové variantě prodávat od 75 Kč a v menu od 125 Kč. Dostanete jej v restauracích nové generace* od 18. dubna.

*Restaurace nové generace jsou vybaveny samoobslužnými kiosky.

Info celiak.cz – Příplatek za bezlepkovou žemli je 20,-Kč. Volba bezlepkové žemle na objednávkovém panelu je až na závěr objednávky. :- )