SHELL – bezlepkové občerstvení

Dietu můžete držet i na cestách - Shell nabízí od dubna bezlepkové a vegetariánské občerstvení DELI2GO.
Řidiči s bezlepkovou dietou nebo ti, kteří hledají alternativní varianty běžného sortimentu občerstvení na čerpacích stanicích, už nebudou muset cestovat hladoví, pokud si nestihnou připravit svou vlastní svačinu. Od 1. dubna 2017 na ně na čerpacích stanicích Shell čeká nová řada bezlepkových a vegetariánských výrobků DELI2GO. Ke stávající nabídce přibude čočkový salát či několik variant hot dogů, baget a wrapů bez lepku.
 
Na základě příspěvků v diskusi jsme se obrátili na firmu Shell s dotazem, jak to je s bezlepkovým sortimentem na čerpacích stanicích Shell. 
Jejich odpověď není moc povzbudivá: V současné době je dostupnost produktů na  čerpacích stanicích Shell  omezena z důvodu nedostatečného prostoru či hygienických standardů kladených na přípravu těchto produktů. Z toho důvodu je aktuální nabídka produktů v  síti čerpacích stanic omezena. Mapa čerpacích stanic, kde jsou tyto produkty dostupné, je ve fázi vývoje a věříme, že v brzké době bude tato mapa připravena ke spuštění a prezentaci čerpacích stanic, které zmiňované bezlepkové produkty nabízejí. Zákaznícky servis Shell