PŘEDVÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

PŘEDVÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

proběhl v neděli dne 29. 11. 2015 na Toulcově dvoře v Praze 10

Dá se říct, že se již jedná o tradiční akci, která je vyhledávána jak vystavovateli, tak i návštěvníky. Měli jsme k dispozici celé barokní stáje a přibrali jsme i velkou přednáškou místnost. Přesto to velkému zájmu nestačilo, a tak jsme využili
i venkovní stánky.  Účastnilo se 40 vystavovatelů a kromě již tradičních firem byla přítomna opět i řada nových.  Překvapil nás i rekordní počet návštěvníků. Vystavovatelé pro ně měli hodně ochutnávek, řadu novinek i širokou nabídku výrobků. I když se nám zdá, že zásobování bezlepkovým sortimentem je už dostatečné, podle zájmu návštěvníků je vidět, že pořádání takovýchto akcí má význam. Je pravda, že málokde se mohou setkat s tak širokou nabídkou bezlepkových výrobků jako zde. I to, že zde mohou výrobky před jejich nákupem ochutnat, má význam, protože jim to pomáhá při výběru bezlepkového sortimentu.

Všem návštěvníkům, kterých se zúčastnilo kolem 1000, děkujeme za zájem. Jako tradičně bylo na začátku hodně lidí, ale i ti kteří přišli později, měli možnost ochutnat a nakoupit si. Řada jich využila předběžné objednávky, a tak měli zboží připravené u jednotlivých vystavovatelů. Možnost předběžných objednávek by měla být ještě lépe využívána, aby se zamezilo frontám.
Po celou dobu byla návštěvníkům k dispozici poradna, zaměřená na širokou škálu aspektů spojených se životem s celiakií.

Děkujeme všem, kteří akci navštívili, a budeme doufat, že příště budeme mít větší štěstí na počasí.

8. BEZLEPKOVÝ TRH SE BUDE KONAT NA TOULCOVĚ DVOŘE 27. 11. 2016

Foto z akce najdete na http://auvajs.rajce.idnes.cz/toulcuv_dvur_29.11.2015/